• info@erec.co.ir
  • +98 031 36244002-9
جلسه شورای ایثارگران صنعت آب و برق استان اصفهان در برق منطقه ای اصفهان برگزار شد
تاریخ : سه شنبه 11 مهر 1396
گروه : اخبار عمومی
تعداد بازدید : 560 بار
چکیده :

در برق منطقه ای اصفهان برگزار شد

جلسه شورای ایثارگران صنعت آب و برق استان اصفهان

 

در راستای انسجام بخشی و هماهنگی در شرکتهای آب و برق استان ،جلسه شورای هماهنگی ایثارگران صنعت آب و برق استان اصفهان در محل سالن دکتر حسابی برق منطقه ای اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان در این جلسه مهندس موسی رضایی با تسلیت ایام سوگواری آقا ابا عبدالحسین (ع) بر اهمیت انسجام بخشی و هماهنگی در شرکتهای آب و برق استان و حفظ آن در همه زمینه ها ، بخصوص در جهت ایثارگران و اثربخش بودن آن تاکید نمود.

وی همچنین ایجاد بانک اطلاعات به روز و دقیق ایثارگران آب و برق استان بمنظور برنامه ریزی بهتر ، برگزاری جلسات مشترک تجلیل از ایثارگران صنعت آب و برق استان ، زنده نگاهداشتن یاد و خاطره شهیدان و تجلیل از خانواده های معزز ایشان و حفظ روحیات و شرایط هشت سال دفاع مقدس در بین همکاران را از مصادیق این اثربخشی برشمرد.

موسی رضایی افزود: شهید حججی بعنوان نماد استقامت و پایداری بطور حماسی نمونه بارز این ایثارگری است چراکه مردم ما همیشه مورد تهاجمهای گوناگون دشمن قرارگرفته اند و وظیفه ما با اینگونه فعالیتها ، مبارزه با تفکرات انحرافی دشمن میباشد.

 درپایان نیز مهندس شانه ساز زاده معاون منابع انسانی در خصوص اثربخش بودن هرچه بیشتر هماهنگی عمل کردن شرکتهای آب و برق استان مطالبی را ارایه نمود.


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

آمار بازدیدکنندگان   کل: 1974291     امروز: 4868