اولین جلسه هماهنگی خدمات مشترکین شرکت های برق منطقه ای سراسر کشور
  چهارشنبه 1 آذر 1396       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 618 بار
با حضور مدیران و کارشناسان خدمات مشترکین شرکت های برق منطقه ای سراسر کشور ، اولین جلسه هماهنگی خدمات مشترکین ،در برق منطقه ای اصفهان برگزار شد.

در برق منطقه ای اصفهان برگزار شد

اولین جلسه هماهنگی خدمات مشترکین شرکت های برق منطقه ای سراسر کشور

با حضور مدیران و کارشناسان خدمات مشترکین شرکت های برق منطقه ای سراسر کشور ، اولین جلسه هماهنگی خدمات مشترکین ،در برق منطقه ای  اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای  اصفهان در این جلسه مسایلی چون تبین اهداف برگزاری جلسه خدمات مشترکین ، ارائه گزارش آخرین تغییرات مربوط به قراردادهای اتصال به شبکه و ارائه گزارش اقدامات انجام پذیرفته در خصوص سهم شرکت های برق منطقه ای از محل فروش انشعاب شرکت های توزیع مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

بنابراین گزارش همچنین گزارش محاسبه بار راکتیو ، ارائه توانایی و امکانات سیستم فروش انشعاب برق شرکت برق منطقه ای مازندران و  جمع بندی  نقطه نظرات و ارائه پیشنهادات و راهکارهای عملیاتی مربوط به موارد اشاره شده در این جلسه از دیگر مسایل مطرح شده بود.

این گزارش می افزاید: اهداف تعیین شده این جلسه مداومت در برگزاری، ایجاد وحدت رویه بین شرکت های برق منطقه ای در انجام وظایف مرتبط با دفتر خدمات مشترکین و متمرکز نمودن سیستم های فروش انشعاب و انرژی و حذف سیستم های جزیره ای می باشد.

شایان ذکر است:با توجه به تغییرات اساسی و ریشه ای در وظایف و ساختار سازمانی مجموعه صنعت برق و افزایش سطح انتظارات مشترکین (مصرف کنندگان ) و رشد مصرف انرژی و افزایش واحدهای صنعتی علی الخصوص در سطح استان اصفهان، الزام به روز رسانی ضوابط و آیین نامه های موجود بر اساس تغییرات به گونه ای که جوابگوی نیازهای فعلی باشد از اهم برنامه های خدمات مشترکین می باشد .

در پایان گفتنی است: شرکت برق منطقه ای اصفهان یکی از بزرگترین شرکت های مجموعه صنعت برق می باشد که اولین گام را در برگزاری جلسه مدیران و کارشناسان خدمات مشترکین شرکت های برق منطقه ای در شهر اصفهان برداشته تا با هم اندیشی و برقراری یک ارتباط جهت انتقال اطلاعات و دانش افراد با تجربه اقدام و از ایده های جدید استفاده و تغییرات لازم اعمال گردد . 

                                                                                                                                    


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
  • کل: 2137183
  • امروز: 6347
  • آدرس: اصفهان - چهارباغ بالا - شرکت برق منطقه ای اصفهان
  • تلفن : 9-36244002-031
  • ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 7 - 16
  • دورنگار: 36244022-031
  • کد پستی:8173751387
  • صندوق پستی:81465-948
  • پست الکترونیک: info@erec.co.ir
  • تلفن روابط عمومی: 36277522 - 031
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms