• info@erec.co.ir
  • +98 031 36244002-9
در چهارمین دوره مسابقات سراسری تیراندازی و دارت بانوان وزارت نیرو تیم تپانچه برق منطقه ای اصفهان مقام سوم تیمی این دوره از مسابقات را کسب نمود
تاریخ : شنبه 4 آذر 1396
گروه : اخبار عمومی
تعداد بازدید : 475 بار
چکیده : در چهارمین دوره مسابقات سراسری تیراندازی و دارت بانوان وزارت نیرو به میزبانی شرکت مدیریت تولید برق زرند کرمان، تیم تپانچه برق منطقه ای اصفهان متشکل از سه نفر از خانمهای همکار به مقام سوم تیمی این دوره از مسابقات در رشته تپانچه نائل آمد.

در چهارمین دوره مسابقات سراسری تیراندازی و دارت بانوان وزارت نیرو

تیم تپانچه برق منطقه ای اصفهان مقام سوم تیمی این دوره از مسابقات را کسب نمود

در چهارمین دوره مسابقات سراسری تیراندازی و دارت بانوان وزارت نیرو به میزبانی شرکت مدیریت تولید برق زرند کرمان، تیم تپانچه برق منطقه ای اصفهان متشکل از سه نفر از خانمهای همکار به مقام سوم تیمی این دوره از مسابقات در رشته تپانچه نائل آمد.

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان  این دوره مسابقات از 23لغایت 25آبانماه به میزبانی شرکت مدیریت تولید برق زرند در قالب 22 تیم در هر رشته و مجموعا 150 نفر به صورت فرم کامل با 40 تیر نمره و مطابق با آخرین قوانین فدراسیون جهانی تیراندازی ISSF برگزار گردید.

بنابراین گزارش در پایان، تیم تپانچه برق منطقه ای اصفهان متشکل از خانمها، نازنین تاییدی فر، فروغ گلی فروشانی و رضوان اصلانی به مقام سوم تیمی این دوره از مسابقات در رشته تپانچه نائل شد که خانم نازنین تاییدی فر موفق به کسب مقام اول انفرادی در این رشته، در این دوره مسابقات گردید.


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

آمار بازدیدکنندگان   کل: 1974308     امروز: 4885