جمعی از همکاران بسیجی برق منطقه ای اصفهان در اردوی جهادی به مناطق زلزله زده غرب کشور شرکت کردند
  یک شنبه 6 خرداد 1397       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 737 بار
به منظور کمک به سازندگی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ، جمعی از همکاران بسیجی شرکت برق منطقه ای اصفهان به منطقه غرب کشور اعزام شدند.

جمعی از همکاران بسیجی برق منطقه ای اصفهان

در اردوی جهادی به مناطق زلزله زده غرب کشور شرکت کردند

به منظور کمک به سازندگی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ، جمعی از همکاران بسیجی شرکت برق منطقه ای اصفهان به منطقه غرب کشور اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان قاسم امید فرمانده حوزه شهید رجایی سازمان بسیج کارمندان استان اصفهان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه تنها راه مبارزه با آمریکا گره گشایی از کار مردم است افزود در راستای کمک به محرومیت زدایی و سازندگی ، سازمان بسیج کارمندان استان اصفهان برای اولین بار گروهی شامل افراد متخصص از پایگاه بسیج شرکت برق منطقه ای اصفهان را به مناطق زلزله زده غرب کشور اعزام کرد .

در ادامه امیرحسین شهریاری فرمانده پایگاه بسیج شرکت برق منطقه ای اصفهان با اشاره به اینکه بسیج همواره حامی دولت ونظام اسلامی بوده است ادامه داد : همکارانی که برای اولین بار در قالب گروه جهادی اعزام شدند فارغ از اهداف مادی و صرفا با نیت کمک رسانی و محرومیت زدایی در این اردو شرکت کرده اند .

وی افزود : نفرات اعزامی دارای تخصص در زمینه مختلف از جمله برقکاری ساختمان ، تاسیسات ، جوشکاری و آرماتوربندی ،‌ خدمات خود را ارائه کردند .

بنابراین گزارش طی مراسمی که با حضور مهندس موسی رضایی مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان در نمازخانه این شرکت برگزار گردید از نفرات اعزامی به اردوی مذکور به نحو شایسته تقدیر شد.


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms