ارزيابي عملكرد معاونت بهره برداري برق منطقه اي اصفهان برگزار شد
  یک شنبه 6 خرداد 1397       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 793 بار
ارزيابي عملكرد سال 1396 معاونت بهره برداري برق منطقه اي اصفهان با حضور ارزيابان شركت توانير به مدت5 روز برگزار گرديد.

ارزيابي عملكرد معاونت بهره برداري برق منطقه اي اصفهان برگزار شد

ارزيابي عملكرد سال 1396  معاونت بهره برداري برق منطقه اي اصفهان  با حضور ارزيابان شركت توانير به مدت 5 روز برگزار گرديد.

 به گزارش روابط عمومي شركت برق منطقه اي اصفهان در نشست اختتاميه ارزيابي مهندس اسلامي معاون بهره برداري شركت، ضمن تشكر از تيم ارزيابي گفت :  ارزيابان  طي 5 روز 12 محور ستادي ، آزمايشگاه روغن، آرشيو فني، انبار اسلام آباد، پستها و خطوط 400 ، 230 و 63  كيلوولت را مورد ارزيابي قرار دادند که در این نشست آماده استماع نظرات کارشناسانه ایشان هستیم و مجموعه بهره برداری همواره این نظرات را جهت بهبود و کارآمدتر نمودن روش های انجام کار و ارتقاء سیستم استفاده نموده است.

بنابر این گزارش ارزیابان در این جلسه نقاط مثبت و قابل بهبودی را ارائه دادند كه از بارزترين آنها به مواردی چون پرسنل توانمند و علاقمند به کار و با انگیزه در پاسخگویی ها و ارائه خلاقیت ها ، ساختار سازمانی مناسب و همچنین چیدمان مناسب نفرات ، تعامل خوب بین شرکت برق و شرکت تعمیرات و استفاده مناسب از سیستم های نرم افزاری جهت پایش  اشاره نمودند.

در ادامه جلسه ارزیابان دیگر نقاط مثبت و قابل بهبود را تشخیص ، پیگیری و اقدام در فرآیند های بهره برداری شبکه ، دقت در انجام هزینه ها ، گردش شایسته کارها و فرآیندها با بهره گیری از کارگروه ها و کمیته های متعدد جهت رسیدگی به مسائل بهره برداری ، برنامه ریزی مناسب آموزشی و برگزاری همایش ایمنی ،  تیم مناسب حقوقی و چرخه های بسته شده در گردش کار حریم برشمردند.

در پايان معاون و مديران بهره برداري به اظهار نظرات خود در ارتباط با ارزيابي پر داخته و در ادامه پيشنهادهايي شامل اعمال کامل نظامنامه حفاظت ، ساماندهی انبار روباز ، تکمیل چرخه رفع نواقص با لحاظ نقش بهره بردار پست در پیگیری ها  و سنجش اثربخشی پروژهای بهینه سازی از طرف تيم ارزياب ارائه گرديد .


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms