جلسه هم اندیشی مدیران عامل و مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان اصفهان با مدیر کل روابط عمومی وزارت نیرو
 دوشنبه 4 تیر 1397       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 571 بار
جلسه هم اندیشی دکتر صدیقه ببران مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو با مدیران صنعت آب و برق استان اصفهان در...

جلسه هم اندیشی مدیران عامل و مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان اصفهان با مدیر کل روابط عمومی وزارت نیرو

  جلسه هم اندیشی  دکتر صدیقه ببران  مدیر کل روابط عمومی  و اطلاع رسانی وزارت نیرو با مدیران صنعت آب و برق استان اصفهان در سالن دکتر حسابی شرکت برق منطقه ای اصفهان  برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای اصفهان در  این جلسه نخست  مهندس موسی رضایی مدیر عامل این شرکت ضمن خوشامد گویی به میهمانان گفت : به دلیل کمبود ذخایر آب و به تبعه  آن برق که در حال حاضر استان اصفهان با آن روبرو است بحث مدیریت مصرف آب و برق از اهمیت به سزایی برخوردار است .

 موسی رضایی گفت : پیش بینی می شود مصرف برق در استان اصفهان امسال نسبت به سال گذشته 7درصد افزایش یابد و اگر در مصرف برق صرفه جویی نشود متاسفانه با خاموشی روبرو خواهیم شد .

وی در ادامه به کمبود آب و کاهش بی سابقه ذخیره سد زاینده رود اشاره کرد و افزود : مشکل آب به قدری زیاد است که مشکلات برق تحت الشعاع آن قرار گرفته ولی در صنعت برق با کمبود منابع و نقدینگی روبرو هستیم .

در ادامه این جلسه مدیران عامل شرکت های آب و برق استان اصفهان به فعالیت های انجام گرفته در زمینه اطلاع رسانی و مدیریت مصرف اشاره نمودند

دکتر ببران مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو به شروع فصل جدیدی از روند فعالیت وزارت نیرو باحضور دکتر اردکانیان اشاره کرد و گفت : ایشان با طرحهای نوآورانه از جمله آوردن علوم اجتماعی به حوزه مهندسی تحولی در این حوزه ایجاد نمود .

دکتر ببران اضلفه کرد : روند کاری وفعالیت هانسبت به گذشته تغییراتی اساسی نموده است و ارسال و هدایت و پردازش اطلاعات در دنیای امروز اهمیت حوزه های ارتباطی دو چندان نموده است و در کل کشور امروز شاهد این تفاوت در بخش ارتباطات هستیم که شبکه های مجازی این سرعت را بسیار بالاتر برده است .

مدیر کل روابط عمومی وزارت نیرو از جمله وظایف روابط عمومی ها را افزایش اعتماد مردم دانست و گفت : با شفافیت و در دسترس بودن اطلاعات روابط عمومی ها می توان این اعتماد را مضاعف نمود ه در غیر این صورت مردم از کانا لهای دیگر خبر را کسب خواهند نمود .

و اذعان داشت  : در کنار مباحث فوق باید مخاطب خود را به طور دقیق بشناسیم و با یک نگاه جامعه شناسانه به تفکیک مخاطبین خود بپردازیم و برای آنها پیامهای مناسب خودشان را ارسال کنیم .

دکتر ببران خطاب به مدیران عامل صنعت آب و برق اصفهان گفت : جایگاه روابط عمومی نزد شما باید خاص بوده و روابط عمومی باید نقش مشاور مدیر عامل را داشته باشند تا بتواند در نقش و جایگاه اصلی خود نقش ایفاء کند .

مدیر کل روابط عمومی وزارت نیرو گفت : در بحث مدیریت مصرف آب و برق و فرهنگ سازی در این زمینه می توانیم از ائمه جماعات ، صدا و سیما ، سپاه ، بسیج و دیگر گروهها استفاده بهینه برد و آنها را به همکاری و همیاری در زمینه فرهنگ سازی دعوت نمود .

وی گفت : در طول 13هفته بحرانی که در مصرف آب و برق پیش رو خواهیم داشت  مدیران عامل باید در سخنرانی های پیش از خطبه های نماز جمعه در زمینه بحث صرفه جویی سخنانی در این زمینه ارائه دهند .

 دکتر ببران در پایان سخنانش گفت : استفاده کردن از گروههای علمی و انجمن های مختلف شبکه ای برای پیشبرد اهداف روابط عمومی با همکاری بیشتر و به خدمت گرفتن آنها کمک موثری در زمینه مدیریت مصرف برق و آب خواهد داشت .


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
 • کل: 2349863
 • امروز: 28
 • آدرس: اصفهان - چهارباغ بالا - شرکت برق منطقه ای اصفهان
 • تلفن : 9-36244002-031
 • ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 7 - 16
 • دورنگار: 36244022-031
 • کد پستی: 8173756840
 • صندوق پستی:81465-948
 • پست الکترونیک: info@erec.co.ir
 • تلفن روابط عمومی: 36277522 - 031
 • شبکه اجتماعی سروش
 • شبکه اجتماعی ایتا
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms