از نفرات اول مسابقات قرآن همکاران،همسران و فرزندان دانشجوی آنها تقدیر شد
 دوشنبه 3 دی 1397       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 301 بار
در نشستی به میزبانی شرکت آب و فاضلاب شهری استان اصفهان ، از نفرات اول مسابقات قرآن همکاران ،همسران و ...

از نفرات اول مسابقات قرآن همکاران،همسران و فرزندان دانشجوی آنها تقدیر شد

در نشستی به میزبانی شرکت آب و فاضلاب شهری استان اصفهان ، از نفرات اول مسابقات قرآن همکاران ،همسران و فرزندان دانشجوی صنعت آب و برق استان اصفهان تقدیر شد.

 به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان در این جلسه مهندس امینی مدیر عامل شرکت آبفا و رئیس شورای هماهنگی مدیران عامل صنعت آب و برق استان گفت: معتقدم تشویق باید حضوری باشد تا افتخار آفرینی افراد مطرح و فرهنگ آن برای سایرن ایجاد شود.

مهندس امینی افزود: من علاقمند بودم تا با افراد برتر مسابقات قرآن رو به رو شوم و نقطه نظرات آنها را پیرامون راه و روشهای تشویق سایر افراد به این امر جویا شوم.

رئیس شورای هماهنگی مدیران عامل صنعت آب و برق استان در مورد مشکلات جامعه امروز افزود: امروزه بن بست بوجود آمده در کارهای اجرایی، اجتماعی، مدیریتی و فرهنگی ناشی از دور شدن و فاصله گرفتن از قرآن و مفاهیم آن است و اینک در کارها به قرآن تمسک نمی جوییم و با آن مانوس نیستیم.

 وی در زمینه فعالان قرآنی خاطر نشان کرد: فرد فعال در زمینه قرآن باید خود هم در کارنمونه باشد و مسئولیت سنگینی به عهده اوست چون او غیر از انگیزه های مادی انگیزه معنوی قوی هم دارد.

امینی در پایان گفت: اگر بتوانیم خدمات خود را برای رضای خدا انجام داده و رنگ و بوی اعتقادی به آن بدهیم قطعا موفقترعمل خواهیم کرد.

در ادامه جلسه حجت الاسلام وثیق دبیر اجرایی امور دینی و فرهنگی استان کلام خود را با ملاک برتری افراد از دیدگاه قرآن آغاز نمود و گفت: برون رفت از مشکلات با بهرمندی از قرآن حاصل می شودکه این کلام عین فرمایشات حضرت علی (ع) است و اینکه افراد در زمینه قرآن فعالیت می کنند یک توفیق الهی است و با مانوس شدن با قرآن موانع یکی پس از دیگری برطرف خواهد شد.

 حجت الاسلام وثیق در زمینه فعالیتهای قرآنی و فرهنگی شرکتهای استان افزود: به برکت حضور مدیران عامل دلسوز و رابطین فرهنگی قوی استان اصفهان در این دست فعالیتها در کشور مطرح است که نمونه ان مقام نخست استان اصفهان در مسابقات قرآن همکاران همسران و فرزندان دانشجوی همکار می باشد.

در پایان این جلسه ضمن ارائه نقطه نظرات شرکت کنندگان و مسئولین فرهنگی شرکتها از نفرات برتر اعزامی به مسابقات کشوری مسابقات قرآن تقدیر شد که از شرکت برق منطقه ای سرکار خانم یعقوبی زاده ، خانم قمیان و آقای شیرازی مورد تقدیر قرار گرفتند.


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms