جلسه هم اندیشی فرماندهان پایگاههای بسیج وزارت نیرو و توانیر با صنعت آب و برق اصفهان
 شنبه 8 دی 1397       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 314 بار
مهندس طارمی فرمانده پایگاه بسیج وزارت نیرو ، علیرضا احمد یزدی فرمانده پایگاه بسیج شرکت توانیر و مسئولین پایگاههای بسیج صنعت آب و برق اصفهان ...

در برق منطقه ای اصفهان برگزار شد

جلسه هم اندیشی فرماندهان پایگاههای بسیج وزارت نیرو و توانیر با صنعت آب و برق اصفهان

مهندس طارمی فرمانده پایگاه بسیج وزارت نیرو ، علیرضا احمد یزدی فرمانده پایگاه بسیج شرکت توانیر و مسئولین پایگاههای بسیج صنعت آب و برق اصفهان جلسه هم اندیشی در سالن دکتر حسابی برق منطقه ای اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان مهندس طارمی فرمانده بسیج پایگاه بسیج وزارت نیرو دراین جلسه گفت : توفیق الهی است که به ما در عرصه آب و برق  و بحث  بهینه سازی مصرف یاری داده است . تا بتوانیم خدمات مؤثر تری به مردم عزیز داشته باشیم و امیدواریم که با نزول نعمات الهی در این فصل بحث کمبود منابع آب و برق جبران گردد .

فرمانده بسیج وزارت نیرو با اشاره به سخنان  وزیر نیرودر خصوص تاثیر بسیجیان در صنعت افزود : در بین ما هر نیرویی مؤثرتر است بدون شک بسیجی تر است .

مهندس طارمی گفت  : در مجموعه  وزارت نیرو هیچگونه مخالفتی  با ورود بسیج به عرصه تخصصی و جود ندارد و باید راهکارها و چالش ها بررسی شود  و بسیج با هماهنگی شرکتها و مدیران ارشد وارد این حوزه شود تا صنعت کار آمد تر گردد .

وی ادامه داد: این هماهنگی حتماً باید صورت بپذیرد چراکه واردشدن به عرصه کارهای تخصصی که مسئولیت آن با مدیران ارشد سازمان است بدون هماهنگی وی باعث بوجود آمدن مشکلات و موازی کاری در فعالیتها خواهد شد .

مهندس طارمی در ادامه به ظرفیت پنهان و بیرونی بسیج اشاره کرد و گفت : اگر این ظرفیت بدرستی و بصورت کارآمد بکارگرفته شود و ارتباط بین بسیج ادارات و یا دانشگاهها و سپاه تقویت شود بسیار مؤثر و کارآمد خواهد بود .


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms