حضور نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در شرکت برق منطقه ای اصفهان
 دوشنبه 17 دی 1397       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 201 بار
در جلسه مشترک فیمابین حجه الاسلام والمسلمین صادق طباطبایی نژاد نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار این شهرستان و...

حضور  نماینده  مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در شرکت برق منطقه ای اصفهان

در جلسه مشترک فیمابین حجه الاسلام  والمسلمین صادق طباطبایی نژاد نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی  به همراه فرماندار این شهرستان و مدیران عامل آب و برق استان مشکلات این شهر مورد بررسی قرار گرفت .

  به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای اصفهان حجه الاسلام طباطبایی نژاد و تاملی  فرماندار اردستان با حضور در این شرکت در جلسه مدیران و معاونین شرکت های اّب منطقه ای و برق منطقه ای و شرکت توزیع برق استان اصفهان  به ارائه درخواست ها و مشکلات زیر بنایی شهرستان اردستان پرداختند .

 در این جلسه مهندس موسی رضایی ضمن خیر مقدم به میهمانان ، به فعالیت های انجام شده در زمینه برق در شهرستان اردستان اشاره نمود و گفت: جهت تامین برق متقاضیان جدید، پست فیوزی مهاباد تا اواسط سال 1399 به پست ثابت 63/20 تبدیل خواهد شد .

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای اصفهان در ادامه برای تسری  در تامین برق متقاضیان منطقه گفت : توسعه فیدر خانه پست 63/20 کیلوولت اردستان  به تعداد 4 فیدر انجام خواهد شد.

در پایان نیز مسائل آب منطقه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ گردید .


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms