حضور شرکت برق منطقه اي اصفهان درنمايشگاه دستاوردهاي انقلاب
 سه شنبه 23 بهمن 1397       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 376 بار
همزمان با چهلمین سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب و دهه مبـارک فجــر ، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با حضور...

حضور شرکت برق منطقه اي اصفهان درنمايشگاه دستاوردهاي انقلاب

همزمان با چهلمین سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب و دهه مبـارک فجــر ، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با حضور 70 نهاد‌ اجرایی و موسسات مردم نهاد در محل دائمي برگزاري نمايشگاههای بين المللي اصفهان درپل تاريخي شهرستان در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومي برق منطقه اي اصفهان دراين نمايشگاه چهار روزه که با جدیت و شکوه بسیار بیشتری نسبت به سال‌ های قبل برگزار شده غرفه صنعت برق اصفهان متشکل از شرکتهای توزیع برق شهرستان و استان ،نیروگاه اصفهان و برق منطقه ای حضور فعال داشته و با استقبال مردمی روبرو شده است.

 گزارش مذكور اضافه نمود:  مجموعه صنعت برق اصفهان در اين نمايشگاه ، دستاوردها و فعاليتهاي 40 ساله خود را به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب و نیز پروژه هاي قابل افتتاح و ديگر خدمات خود را در قالب بنر ، بولتن ،كاتالوگ و مشاوره هاي حضوري به بازديد كنندگان ارائه نمودند .

گفتنی است :این نمایشگاه با 4 هزار و 200 مترمربع فضای نمایشگاهی از ١٦ تا ١٩ بهمن در محل برپایی نمایشگاه های بین المللی اصفهان دایر است.


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms