تقدیر مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان از مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان
  چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 340 بار
مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان از مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان بابت زحمات و تلاش‌های ایشان در کمک رسانی به موقع جهت حفظ و پایداری شبکه برق این استان درحادثه ...

             تقدیر مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان از مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان

مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان از مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان بابت زحمات و تلاش‌های ایشان در کمک رسانی به موقع جهت حفظ و پایداری شبکه برق این استان درحادثه سیل این استان تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان مهندس محمود دشت بزرگ  مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان در نامه ای خطاب به مهندس رسول موسی رضایی مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان عنوان داشت:

      مدیریت افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را برعهده ی مردانی قرارداده که با شجاعت ، عمل خالصانه ، همت بلند عزم راسخ و اراده ی استوار در مسیر خشنودی رضایت خدا و کمک به همنوع و هموطن گام برمی دارند .

به پاسداشت تدبیر ، درایت ، تلاش و خدمات ارزنده همراه با جدیت شما ، در حادثه ی سیلاب اخیر استان خوزستان و امداد و کمک رسانی به موقع و به هنگام شرکت برق منطقه ای اصفهان به صنعت برق استان در حفظ و پایداری تأسیسات مهم و حیاتی صنعت برق خوزستان ، از جنابعالی تشکر و قدر دانی می نمایم ، امیدوارم در جهت رضا و خرسندی ایزد متعال و در سایه ی عنایت حضرت ولی عصر (عج) سعادتمند گردید .

سلامتی ، موفقیت و طول عمر شما و تمامی خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از در گاه خداوند متعال خواستارم .

بنابراین گزارش برق منطقه ای اصفهان  در حادثه سیل استان خوزستان علاوه برکمک های مالی یک دستگاه بیل مکانیکی به همراه 3 دستگاه لودر ، 5 دستگاه کمپرسی ، 5000 عدد گونی و 200 عدد بادگیر به مناطق سیل زده جنوب کشور ارسال نمود.


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms