دهمین نیروگاه مقیاس کوچک تحت پوشش برق منطقه ای اصفهان به بهره برداری رسید
 سه شنبه 30 اردیبهشت 1399       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 46 بار
با هزینه ای بالغ بر 650 میلیارد ریال، دهمین نیروگاه مقیاس کوچک تحت پوشش شرکت برق منطقه ای اصفهان به ظرفیت10مگاوات توسط بخش خصوصی و با حمایت مجری طرح نیروگاه¬های تجدیدپذیر و تولید پراکنده، به بهره برداری رسید.

با صرف هزینه ای بالغ بر650 میلیارد ریال

دهمین نیروگاه مقیاس کوچک تحت پوشش برق منطقه ای اصفهان به بهره برداری رسید

 

با هزینه ای بالغ بر 650 میلیارد ریال، دهمین نیروگاه مقیاس کوچک تحت پوشش شرکت برق منطقه ای اصفهان به ظرفیت10مگاوات توسط بخش خصوصی و با حمایت مجری طرح نیروگاه­های تجدیدپذیر و تولید پراکنده، به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان مهندس محمود احمدی مجری طرح نیروگاه­های تجدیدپذیر و تولید پراکنده این شرکت در این باره گفت : آغاز عملیاتی ساختمانی نیروگاه مذکور در حوالی شهرک امیرکبیر از سال90 شروع و در سال 93 به پایان رسید.

مهندس احمدی افزود: با اتمام ساختمان پروژه فوق ، خرید ماشین آلات نیروگاه با عقد قرارداد با بانک مربوطه جهت تامین منابع مالی انجام و اجرای شبکه گازرسانی به طول 3 کیلومتر و احداث ایستگاه گاز 5000 متر مکعبی در دستور کار قرار گرفت. 

مجری طرح نیروگاه­های تجدیدپذیر و تولید پراکنده برق منطقه ای اصفهان اضافه کرد: اجرای شبکه دو مداره هوایی (LYNX 226) به طول 3200 متر از این نیروگاه تا پست 20/63 کیلوولت امیر کبیر در سال 1398 انجام و در نهایت دیزل ژنراتورها آن هفته گذشته نصب و راه اندازی گردیده و پلمپ کنتور آن انجام گرفت.

مهندس احمدی در پایان اضافه کرد: ماشین­آلات نیروگاه مذکور شامل 5 دستگاه دیزل ژنراتور گازسوز از شرکتMTU  آلمان (مدل  (L32بوده و در حال حاضر تعداد 10 نفر به صورت مستقیم و 5 نفر به صورت غیرمستقیم در این نیروگاه مشغول به کار شده اند.


خبرنگار: رضا عارضی


مطلب مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms