دوره آموزشی کمکهای اولیه در برق منطقه ای اصفهان برگزار شد
 شنبه 9 آذر 1398       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 634 بار
به همت دفتر برنامه ریزی منابع انسانی و آموزش و همزمان با سالروز افتتاح خانه داوطلب در این شرکت دوره آموزشی کمکهای اولیه مقدماتی 22 ساعته به مدت سه روز و با حضور 66 نفر از همکاران برگزار شد.

دوره آموزشی کمکهای اولیه در برق منطقه ای اصفهان برگزار شد

  به همت دفتر برنامه ریزی منابع انسانی و آموزش و همزمان با سالروز افتتاح خانه داوطلب در این شرکت دوره آموزشی کمکهای اولیه مقدماتی 22 ساعته به مدت سه روز و با حضور 66  نفر از همکاران برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان در این دوره عملی و آزمون دوره اجرا که در این سه روز همکاران با حضور در کلاس بصورت عملی با  مباحث : ارزیابی صحنه حادثه ، ارزیابی اولیه مصدوم ، تعیین سطح هوشیاری ، ارزیابی ثانویه ، CPR ، علام حیاتی ، انواع خونریزی ها و پانسمان ها  ، انواع شکستگیها و آتل بندی ها  ، سوختگی ها ، شوک و اقدامات اولیه آن ، برق گرفتگی ها و اقدامات اولیه آن ، حمل مصدوم و ..... آشنا و عملی انجام داده و در آزمون پایانی شرکت نمودند .

بنابراین گزارش برای همکارانیکه حد نصاب نمره را کسب نمایند گواهینامه کمکهای اولیه 26 ساعته کارمندان دولت از طرف جمعیت هلال احمر اصفهان صادر و انشاالله در آینده ای نزدیک جهت این کارکنان از طرف خانه داوطلب دوره تکمیلی کمکهای اولیه و امداد نیز برگزار می گردد.

این گزارش حاکیست: در این دوره با حضور مسئول امور داوطلبان جمعیت هلال احمر و کارشناس این امور ، سامانه ساجد بمنظور ثبت نام همکاران عضو خانه داوطلب در آن و اهداف آن ، به همکاران معرفی و آموزش داده شد .

لازم بذکر است که این دوره جهت 66 نفر از رانندگان شرکت هم برنامه ریزی که در حال مطالعه جزوه الکترونیک بوده و در دی ماه سالجاری دوره عملی و آزمون آن در دو گروه و دو هفته متوالی ( پنج شنبه ها ) اجرا و سپس جهت کارکنان نگهبان شرکت نیز برنامه ریزی و اجرا می گردد .


خبرنگار: رضا عارضی


مطلب مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms v 5.0.1