بهینه سازی حفاظت های ترانسفوماتور و خط230 کیلوولت در ایستگاه اصفهان یک
 دوشنبه 14 مهر 1399       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 118 بار
با هزینه ای بالغ بر 25 میلیارد ریال تابلوهای حفاظت و کنترل 230 و 63 کیلوولت ترانسفورماتور T12 و خط 230 کیلوولت 831 ایستگاه 63/230 کیلوولت اصفهان یک بهینه سازی شد.

بهینه سازی حفاظت های ترانسفوماتور و خط230 کیلوولت در ایستگاه اصفهان یک

با هزینه ای بالغ بر 25  میلیارد ریال تابلوهای حفاظت و کنترل  230  و 63  کیلوولت ترانسفورماتور T12  و خط  230  کیلوولت  831  ایستگاه 63/230  کیلوولت اصفهان یک بهینه سازی شد.

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان، مهندس علی اسلامی معاون بهره برداری این شرکت گفت: پروژه مذکور طی شش مرحله در ایستگاه اصفهان یک  (اسلام آباد)  انجام و به بهره برداری رسید که به دلیل محدودیت های شبکه برخی از تست های حفاظتی در شبکه برقدار و به صورت شبیه سازی انجام پذیرفت و این موضوع اهمیت اجرا در این پروژه را مضاعف نموده بود.

 معاون بهره برداری  برق منطقه ای اصفهان اذعان داشت : اقدامات انجام شده در این پروژه  ؛ اصلاح و بهینه سازی  سه دستگاه  تابلو کنترل ۲۳۰ کیلوولت؛ برکناری ، نصب و تست راه اندازی دو دستگاه  تابلو حفاظت ۲۳۰ کیلوولت ؛ نصب و تست یک دستگاه تابلو حفاظت CBF  بوده است.

مهندس اسلامی تاکید کرد:  البته در این پروژه، علاوه بر بهینه سازی حفاظت های گفته شده مواردی همچون : نصب ، تست و راه اندازی سیستم AVR ؛ نصب ، تست و راه اندازی سیستم Over Load ؛  برکناری و تعویض هادی و دوبل کردن فیدر هوایی  63  کیلوولت خروجی ترانسفورماتور T12 ؛  برکناری سه دستگاه CVT ؛ نصب ، تست و راه اندازی یک دستگاه کلید 63 کیلوولت مربوط به خروجی ترانسفورماتور T12 و برکناری کلیه کابلهای قدیمی و کابل کشی جدید طبق طرح نیز انجام گردید .

وی در پایان افزود:  این پروژه با زحمات همکاران دفتر فنی انتقال ، بهینه سازی ، امور انتقال غرب و با مشاوره شرکت مهندسین دانشمند و پیمانکاری شرکت های مطبا و اختربرق اصفهان انجام پذیرفت.


خبرنگار: رضا عارضی


مطلب مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر نام شرکت بلامانع می‌باشد.
AGRA Cms v 5.0.1