گزارش عملکرد کتابخانه شرکت برق منطقه ای اصفهان همزمان با هفته کتابخوانی
  یک شنبه 29 آبان 1401       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 285 بار
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی( 24 لغایت۳۰ آبانماه) در گفتگویی با مدیردفتر برنامه ریزی منابع انسانی و آموزش، عملکرد کتابخانه شرکت برق منطقه ای اصفهان همزمان با هفته کتابخوانی تشریح گردید.

به گزارش روابط عمومي برق منطقه اي اصفهان ، مهندس حسین همدانیان مدیردفتر برنامه ریزی منابع انسانی و آموزش در این باره گفت: همزمان با شروع هفته کتاب با نصب بنر و پوسترهای مرتبط با کتاب و کتابخوانی در سطح شرکت و ساختمان کتابخانه،درج پوستر، بنر و مطالب مرتبط با هفته کتابخوانی در اینترانت شرکت و اطلاع رسانی ماهانه فهرست تازه های کتاب کتابخانه در اینترانت شرکت که در هفته کتاب سال جاری دو نوبت اعلام شد به هفته کتاب و کتابخوانی ارج نهاده شد.

مدیردفتر برنامه ریزی منابع انسانی و آموزش همچنین درخواست اعتبار خرید کتاب، سفارش و خرید کتاب های درخواستی ،ارسال پیامک تبریک هفته کتاب و پیامک های هفتگی با موضوع کتاب و کتابخوانی به همکارن،ارسال پیامک اهداءکتاب توسط همکاران جهت شرکت در طرح جاگذاری کتاب در اداره و سطح شهر ،درج شعار هفته در سربرگ نامه ها ،اطلاع رسانی جهت ثبت و ارسال فرم نظر سنجی کتابخانه و قراردادن مجلات و روزنامه ها بطور روزانه در محل مورد نظررا از دیگر اقدامات کتابخانه شرکت مقارن با هفته کتابخوانی برشمرد.

مهندس همدانیان در خصوص اجرای طرح اعتبار خریدکتاب جهت همکاران افزود: این طرح از روز چهارشنبه  1401/08/18 شروع و تا روز شنبه 1401/11/22 ادامه دارد و همکاران می‌توانند در طول این بازه زمانی با مراجعه به کتابفروشی ها و یا از طریق خرید اینترنتی، تا سقف 3/000/000 ریال و همکاران شرکتی تا سقف 2/500/000 ریال،  کتب و نوشت افزار مورد نیاز خود را خریده و فاکتور آن‌ها را جهت بازپرداخت به کتابخانه شرکت تحویل نمایند.

وی اذعان داشت:علاوه بر اعلان کتاب های جدید خریداری شده در اینترانت شرکت به همکاران، فرایند خرید کتب مورد نیاز معاونت ها، دفاتر و همکاران شرکت مستمراً در حال انجامبوده و اخیراًٌ نیز طی مکاتبه ای از معاونت ها و دفاتر درخواست شده که تازه ترین فهرست کتب مورد نیاز خود را اعلام نمایند تا نسبت به خریداری آن ها جهت کتابخانه شرکت اقدام گردد.

مهندس همدانیان افزود: طرح جاگذاری کتاب از سنوات گذشته در شرکت اجرایی شده ودر این طرح میزهای مطالعه در ساختمان ورودی شرکت (نگهبانی) و مبادی ورودی ساختمان ها تعبیه شده و کتب اهدایی همکاران (پس از ثبت ودرج اطلاعات عمومي اجراي اين طرح در كتاب به نام اهداء كننده)  در این مکان ها قرار می گیرند و همکاران و مراجعه کنندگان می توانند نسبت به مطالعه یا اهدای کتب مورد نیاز خود اقدام نمایند.و در این راستا 130جلد کتاب توسط آقای مهندس موسی رضایی مدیر عامل شرکت و همچنین 95جلد نیز توسط تعدادی از همکاران اهداء شده است.

وی در ادامه به برگزاری مسابقه خلاصه نویسی کتاب اشاره کرد و گفت: در این مسابقه همکاران و خانواده ایشان می توانستند با مراجعه به کتابخانه شرکت و دریافت کتاب مورد نظر خود، پس از مطالعه نسبت به خلاصه نویسی بصورت مکتوب و همچنین فایل صوتی و تصویری برای فرزندانشان اقدام نمایند. پس از اتمام مهلت شرکت در این مسابقه، نفرات برتر تعیین و جهت اهداء جوایز معرفی گردیدند.

مدیردفتر برنامه ریزی منابع انسانی و آموزش در پایان سخنانش دیگر فعالیتهای کتابخانه شرکت را شامل عضویت همکاران در پلتفرم های کتابخوانی ، خرید کتاب های منتشره در حوزه صنعت آب و برق، مسابقات کتابخوانی مجازی ، انتخاب اسامی برتر در امانات کتاب و کتابخوانی و معرفي همكاران جهت عضویت و استفاده از كتابخانه عمومي استان برشمرد.

در پایان گفتنی است : کتابخانه شرکت برق منطقه ای دارای 11222 کتاب شامل چند نسخه و چندجلدی وهمچنین 7604 عنوان،که هرکدام شامل چند بخش ، از جمله کتاب های دینی و مذهبی، تاریخ و جغرافیا، اقتصادو حسابداری، رمان،  تکنولوژی، زبان ادبیات، حقوق، بهداشت و بهداشت روانی، کتاب های کودک و نوجوان ، کتاب های مهندسی برق  و ... می باشد


خبرنگار: رضا عارضی


مطلب مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

 • کل: 4015522
 • امروز: 2123
 • آدرس: اصفهان - چهارباغ بالا - شرکت برق منطقه ای اصفهان
 • تلفن : 9-36244002-031
 • ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 6:30 - 14:30
 • دورنگار: 36244022-031
 • کد پستی: 8173756840
 • صندوق پستی:81465-948
 • پست الکترونیک: info@erec.co.ir
 • تلفن روابط عمومی: 36277522 - 031
 • شبکه اجتماعی سروش
 • شبکه اجتماعی ایتا
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر نام شرکت بلامانع می‌باشد.
AGRA Cms v 8.1.0