برق منطقه اي اصفهان دربیست و سومین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری اصفهان
  چهارشنبه 16 آذر 1401       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 190 بار
بیست و سومین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان اصفهان با حضور بیش از ۷۰ شرکت دانش بنیان، فناور و خلاق، مراکز پژوهشی، سازمان‌ها و دانشگاه‌های استان اصفهان روز دوشنبه در محل بُرج فناوری واقع در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان آغاز به کار کرد و تا پنجشنبه ۱۷ آذر برپاست.

به گزارش روابط عمومي برق منطقه اي اصفهان،امیر رضا نقش معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان در مراسم افتتاح این نمایشگاه و در جمع خبرنگاران گفت: اصفهان با بیش از ۶۰۰ شرکت دانش بنیان یکی از استان های برتر در بخش دانش بنیان کشور به‌شمار می آید و این نمایشگاه با هدف ارائه آخرین دستاوردها و عرضه محصولات بمنظور توسعه بازار دانش بنیان و شبکه‌سازی بین شرکت‌های فناور برپا شده است.

امیر رضا نقش افزود: برپایی نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری، فرصت خوبی برای آشنایی با آخرین دستاوردها و پیشرفت های شرکت های فناور و شناسایی مسائل و مشکلات آنهاست تا بتوانیم موانع پیش روی آنها را در سطح استانی و ملی پیگیری و برطرف کنیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان ادامه داد: با توجه به نامگذاری امسال به" تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین"از سوی رهبر معظم انقلاب ،حمایت از این شرکت ها در بخش های مختلف از جمله تجاری سازی محصولات، تامین مالی و مشاوره ای ضروری است حمایت از آنها باید به گونه ای باشد که بتوانندرشدکنند وبه تولید محصولات برسند.

بنابراین گزارش دراین نمايشگاه چهار روزه که همزمان با هفته پژوهش استان اصفهان در حال برگزاری است دفترتحقيقات وکنترل کيفيت تجهيزات با همکاری دفتر روابط عمومي به ارائه تعدادی از آخرين پروژه هاي تحقيقاتي خاتمه يافته و در دست اجراي برق منطقه اي اصفهان و نیزعناوین  اولویتهای تحقیقاتی این شرکت در سال جاری پرداخته  است.

این گزارش حاکیست : پروژه های تحقیقاتی با عناوین  طراحی و اجرای سازه های تجهيزات ايستگاههای فوق توزيع با استفاده از سازه های سرد نورد شده فولادی ، برنامه ريزي نصب منابع پراكنده در شبكه برق منطقه اي اصفهان ،مكانيابي بهينه PMU در شبكه برق منطقه اي اصفهان و تشكيل ساختار حفاظتي ايستگاههاي انتقال و فوق توزيع و نيروگاههاي موجود ، مطالعات قابلیت اطمینان شبکه برق منطقه ای اصفهان ، طراحی و ساخت دستگاه اندازه گیری کیفیت توان و ثبات خطا، تهیه دستورالعمل برای محاسبه شاخص های مناسب به منظور آنالیز تاثیر مشترک بر میزان آلودگی هارمونیکی و فلیکر در شبکه برق اصفهان ، ايجاد سيستم های WACS و WAPS بر اساس سیستم WAMS شبکه برق منطقه ای اصفهان و بررسی کاربست نوعی پوشش با فناوری نانوجهت مقابله با پديده خوردگی بتن ازجمله پروژه های شاخص  دفتر تحقیقات برق منطقه اي اصفهان است که در این نمایشگاه به صورت استند ، بروشور ، بنر و گزارش نهایی در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

در پایان گفتنی است : هفته استانی پژوهش و فناوری از ۱۲ تا ۱۷ و هفته ملی از ۱۹ تا ۲۵ آذر ماه امسال برگزار می شود

و بیست و سومین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان اصفهان از ۱۴ تا ۱۷ آذر جاری در محل برج فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از ساعت ۸ تا ۱۵ برپاست.

 


خبرنگار: رضا عارضی


مطلب مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

 • کل: 4098068
 • امروز: 418
 • آدرس: اصفهان - چهارباغ بالا - شرکت برق منطقه ای اصفهان
 • تلفن : 9-36244002-031
 • ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 7:00 - 16:00
 • دورنگار: 36244022-031
 • کد پستی: 8173756840
 • صندوق پستی:81465-948
 • پست الکترونیک: info@erec.co.ir
 • تلفن روابط عمومی: 36277522 - 031
 • شبکه اجتماعی سروش
 • شبکه اجتماعی ایتا
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر نام شرکت بلامانع می‌باشد.
AGRA Cms v 8.1.0