سی امین همايش ايمني شرکت برق منطقه اي اصفهان برگزارمیشود
  چهارشنبه 13 اردیبهشت 1402       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 144 بار
سی امین همايش ايمني برق منطقه اي اصفهان با هدف ارتقای فرهنگ HSE و کاهش حوادث انسانی و تجهیزاتی وافزايش ايمني فردي در پستهاي فوق توزيع و انتقال در روز چهارشنبه مورخ 1402/07/19 برگزار میشود.

به گزارش روابط عمومي برق منطقه اي اصفهان ، مهندس محمد رضا نوحی معاون هماهنگی و دبیر سی امین  همایش ایمنی اين شركت در این باره گفت: درهمایش مذکور با تعیین 8 محور و انتخاب 60 موضوع ، فراخوان مقاله انجام و به دانشگاهها ، مراکز آموزشی ، شرکت های برق منطقه ای ، شرکت های توزیع نیروی برق و همکاران شرکت اطلاع رسانی گردیده است.

دبیر سی امین همایش ایمنی برق منطقه اي اصفهان محورهای همایش را شامل: ایمنی و آموزش در صنعت برق ،ایمنی و فعالیتهای مهندسی در احداث و بهره برداری از ایستگاههای انتقال و فوق توزیع ،عوامل زیان آور و حوادث در ایستگاههای انتقال و فوق توزیع ،شناسایی، پردازش و طبقه بندی ریسک ها ،سیستم مدیریت HSE و آخرین دستاوردها در صنعت برق، نقش طب کار در سلامت کارکنان شرکت،مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در صنعت برق و ایمنی انبار تجهیزات الکتریکی ، مکانیکی و ساختمانی عنوان نمود و گفت: انتظار می رود که همکاران و همه عزیزان در ارائه مقاله در دو بخش : مقالات علمی – پژوهشی و مقالات کوتاه علمی – صنعتی در مدت زمان تعیین شده ( 1402/04/31 ) و بر اساس محورهای همایش اقدام نمایند.

مهندس نوحی با اشاره به تاریخچه برگزاری همایش ایمنی در شرکت گفت: دوره جدید برگزاری همایش‌های ایمنی از سال 94 و با  بیست و چهارمین همایش ایمنی ، دبیرخانه دائمی همایش‌های ایمنی شرکت برق منطقه‌ای اصفهان کار خود را آغاز کرد و در سال 99 و با گسترش فراگیر بیماری کووید 19 در جهان و در ایران، همایش ایمنی با پیام مدیر عامل وقت در روز هفتم مهرماه بمناسبت روز " ایمنی و آتش نشانی" انجام و با بهبود وضعیت بیماری کرونا در سال 1400 در سطح ملّی و با برگزاری بیست و هشتمین همایش ایمنی به صورت "وبینار" برگزار شد.

وی افزود: در سال 1401 و با مهاربیماری کرونا ، بیست و نهمین همایش ایمنی در سطح ملّی و بصورت ترکیبی و حضوری به تعداد 450 نفر و نیز استفاده از تجربیات سال‌های قبل و دوران کرونا بصورت مجازی به تعداد 200 نفر در برگزار گردید و 8 مقاله از شرکتهای برق منطقه ای فارس،خراسان واصفهان شرکتهای توزیع برق یزد واصفهان و مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار اصفهان به دبیرخانه بیست و نهمین همایش ایمنی ارسال گردید .

دبیر سی امین همایش ایمنی برق منطقه اي اصفهان اضافه کرد: پس از بررسی اولیّه ، داوری مقالات به 24 داور از همکاران شرکت توانیر، شرکت مدیریت شبکه برق ایران، شرکت برق منطقه‌ای تهران، شرکت برق منطقه‌ای اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر واگذارودر نهایت 2 مقاله از شرکت برق منطقه‌ای فارس و شرکت توزیع نیروی برق یزد جهت ارائه مورد پذیرش واقع گردید و 2 مقاله از برق منطقه‌ای اصفهان نیز به عنوان پوستر انتخاب که جهت مطالعه مدعوین در ورودی سالن قرار گرفت .

مهندس نوحی در پایان ابراز امیدواری کرد: همکاران و دیگر علاقه مندان با عنایت به لزوم فرهنگ سازی مدیریت بحران ، پدافند غیرعامل و HSE در شرکت  در این خصوص مشارکت فعال داشته و با مراجعه به وبگاه دبیرخانه دائمی همایش های ایمنی در اینترانت و وب سایت شرکت از موضوعات مقالات آگاه و نسبت به ارائه مقالات خود اقدام نمایند .


خبرنگار: رضا عارضی


مطلب مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

 • کل: 4273848
 • امروز: 657
 • آدرس: اصفهان - چهارباغ بالا - شرکت برق منطقه ای اصفهان
 • تلفن : 9-36244002-031
 • ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 7:00 - 16:00
 • دورنگار: 36244022-031
 • کد پستی: 8173756840
 • صندوق پستی:81465-948
 • پست الکترونیک: info@erec.co.ir
 • تلفن روابط عمومی: 36277522 - 031
 • شبکه اجتماعی سروش
 • شبکه اجتماعی ایتا
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر نام شرکت بلامانع می‌باشد.
AGRA Cms v 8.1.0