با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی استان دومین جلسه هماهنگی جهت گذر از پیک بار در صنعت برق اصفهان برگزار شد
 دوشنبه 1 خرداد 1402       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 80 بار
با هدف مدیریت مصرف برق در ادارات دومین جلسه مدیریت مصرف انرژی الکتریکی با حضور مهندس شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری،

با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی استان

 دومین جلسه هماهنگی جهت گذر از پیک بار در صنعت برق اصفهان برگزار شد

با هدف مدیریت مصرف برق در ادارات دومین جلسه مدیریت مصرف انرژی الکتریکی با حضور مهندس شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری، مدیران عامل شرکتهای برق منطقه ای، توزیع برق استان وشهرستان اصفهان و نمایندگان دستگاههای اجرایی استان درسالن جلسات شرکت توزیع برق استان اصفهان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای اصفهان در این جلسه مهندس شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با تبریک دهه کرامت گفت: اقدامات به جا و شایسته صنعت برق اصفهان و همکاری موثر دستگاههای اجرایی استان در سال گذشته باعث شد تا صنعت برق به سلامت از ایام اوج مصرف برق عبور کند که جای تقدیر و تشکر دارد.

  مهندس شیشه فروش افزود: امسال نیزدر ایام پیک بار متاسفانه 2500 مگاوات کمبود برق در استان اصفهان داریم که اعمال محدودیت برای صنایع و سایر مشترکین بیش از سال گذشته خواهد بود و امید است بتوانیم با مدیرت مصرف برق از این بحران عبور کنیم.

 مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اضافه کرد: طی یکسال گذشته در تولید برق استان با افزایش راندمان نیروگاهها و در مدار آمدن نیروگاههای پراکنده و خورشیدی جدید ،افزایش ظرفیت تولید داشته ایم اما با روند افزایشی مصرف برق هنوز هم کمبود داریم که باید به طور جدی مدیریت شود.

وی در پایان برنامه های فرهنگی از قبیل مشارکت امور مساجد ،سازمان اوقاف و سازمان تبلیغات اسلامی دراشاعه فرهنگ مدیریت مصرف برق نظارت و پایش مستمر مشترکین برقامضای تفاهم نامه با صنایع و ادارات و برگزاری جلسه تخصصی با آنها و تولید محتوای فرهنگی توسط روابط عمومیهای صنعت برق و اطلاع رسانی از طریق  رسانه ها و صدا و سیما را از جمله راهکارهای موثر در مدیریت مصرف برق دانست.

در ادامه جلسه نیز شرکتهای برق منطقه ای و نیز شرکتهای توزیع استان و شهرستان اصفهان و شرکت توزیع برق چهارمحال و بختیاری به ارایه گزارش از اقدامات سال گذشته خود که منجر به عبور سلامت از پیک بار گردید و نیز وضعیت حال حاضر صنعت برق استان پرداخته و در پایان نیز سایر دستگاههای اجرایی آمادگی کامل خود را برای عبور موفق  از پیک بارتابستان اعلام نمودند.

شایان ذکر است :در این جلسه مقرر گردید جلسه مدیریت بار دستگاه های اجرایی استان به صورت دو هفته یکبار در سازمان های مرتبط برگزار و موضوع مدیریت مصرف برق پیگیری گردد .

 


خبرنگار: رضا عارضی


مطلب مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
 • کل: 4273699
 • امروز: 508
 • آدرس: اصفهان - چهارباغ بالا - شرکت برق منطقه ای اصفهان
 • تلفن : 9-36244002-031
 • ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 7:00 - 16:00
 • دورنگار: 36244022-031
 • کد پستی: 8173756840
 • صندوق پستی:81465-948
 • پست الکترونیک: info@erec.co.ir
 • تلفن روابط عمومی: 36277522 - 031
 • شبکه اجتماعی سروش
 • شبکه اجتماعی ایتا
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر نام شرکت بلامانع می‌باشد.
AGRA Cms v 8.1.0